Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi…

Jakie możliwości daje Ci kurs na Animatora Czasu Wolnego?

Kurs na Animatora Czasu Wolnego daje Ci możliwość znalezienia pracy w biurach podróży. Pomyśl sam, w jednym czasie zarabiasz pieniądze i bawisz się jednocześnie. Czy może być coś przyjemniejszego?

Jak wygląda certyfikat ukończenia kursu na Animatora Czasu Wolnego?

Zobacz swój certyfikat... - tutaj zobaczysz przykładowy certyfikat kursu na Animatora Czasu Wolnego.

Czy kurs na Animatora ma jakieś dodatkowe lub ukryte opłaty?

Stosujemy zasadę powszechnej uczciwości. Dlatego nie pobieramy żadnych dodatkowych i ukrytych opłat. Cena, którą zapłaciłeś za kurs (np. 207 zł) jest ceną ostateczną. Zawiera ona dostęp do kursu oraz opłatę za certyfikat i wysłanie go do Ciebie.

Jak zamówić kurs na Animatora Czasu Wolnego?

Zobacz przykładowy film. Wyjaśniam w nim jak prosto i szybko zamówić kurs na Animatora Czasu Wolnego ...

Jak długo trwa nauka w kursie na Animatora?

Z tego co zauważyliśmy, nauka średnio zajmuje ok. 5-7 dni. Tempo nauki ustalasz sam. Zatem długość nauki zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz skończyć ten kurs w ciągu 5 dni. Możesz go też skończyć w ciągu 7,10,20 dni.

Czy na certyfikacie kursu dla Animatorów będzie napisane, że to był kurs Internetowy?

Nie jest to nigdzie napisane. Certyfikat ukończenia kursu na Animatora Czasu Wolnego jest identyczny z certyfikatem jaki otrzymałbyś po kursie stacjonarnym.

Dlaczego powinnam wybrać kurs Internetowy zamiast stacjonarnego?

Internetowy kurs dla Animatorów jest po prostu wygodniejszy. Nigdzie nie musisz dojeżdżać, uczysz się w dowolnej chwili, kiedy masz na to ochotę. Sama decydujesz o porze i tempie nauki.   Oto kilka zalet Internetowego kursu na Animatora Czasu Wolnego:

Dodatkowe korzyści kursu na Animatora Czasu Wolnego?

Do kiedy trzeba ukończyć kurs na Animatora Czasu Wolnego?

Internetowy kurs na Animatora Czasu Wolnego zaczynasz i kończysz kiedy zechcesz. Na tym właśnie polega wygoda. Jednak jest tylko jedno ograniczenie czasowe. Jeżeli kurs trwa np. 01.05.2011 - 31.05.2011 - to maksymalnie do 31.05.2011 musisz zaliczyć cały materiał.

Jak wygląda nauka w kursie na Animatora Czasu Wolnego?

Oglądasz, słuchasz i zapoznajesz się z lekcjami poprzez prezentacje multimedialne, filmy dydaktyczne i materiały tekstowe. Ten kurs nie jest kursem korespondencyjnym. Nie spamujemy Twojej skrzynki mailowej i niczego nie wysyłamy Ci mailem. Gdy opłacisz kurs otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej. W niej znajdują się wszystkie materiały. Masz do nich wszystkich dostęp zaraz po opłaceniu kursu. Korzystasz z nich w wolnych chwilach i uczysz się kiedy chcesz. czyli: … czy może być coś prostszego?

Zasady obowiązujące podczas kursu na Animatora Czasu Wolnego

Czy kurs na Animatora Czasu Wolnego jest niezawodny w działaniu?

Pewnie mogą wystąpić jakieś błędy. To jest informatyka. Czasami jest to po prostu zawodność rzeczy martwych. Jednak na każde zgłoszenie błędu reaguję natychmiast. Na szczęście jeszcze do tej pory nikt nie zgłaszał żadnych błędów. Bezpieczeństwo i niezawodność działania Internetowego kursu na Animatora Czasu Wolnego polega na tym, że poszczególne pliki zamieściłem na na różnych serwerach. Tym samym zminimalizowaliśmy ryzyko awarii całego kursu na Animatora Czasu Wolnego. Zobacz:

Co to są "mini testy" w kursie na Animatora Czasu Wolnego?

"Mini test" składa się z 5 pytań z danej lekcji, aby go zaliczyć musisz poprawnie odpowiedzieć co najmniej na 3 pytania."Mini testy" są to tzw. małe testy, które znajdują się na końcu każdej lekcji.   Wszystkie lekcje posiadają "Mini testy". Zrobiłem to po to, aby po każdej lekcji sprawdzić Twoją wiedzę.   Po każdym teście otrzymujesz hasło do następnego testu. Bez tego hasła nie będziesz mógł rozwiązać kolejnych testów.   Uważam, że testy są formą nauki. Dlatego ten test możesz rozwiązywać dowolną ilość razy. Zawsze pod uwagę bierzemy wyłącznie najwyższą ocenę.

Co to jest "Test Generalny"?

"Test Generalny" jest testem, który sprawdza Twoją wiedzę z całego materiału. Bez zaliczenia tego testu nie otrzymasz świadectwa ukończenia kursu na Kierownika Wycieczek. Jednak, aby do niego przystąpić musisz najpierw zaliczyć wszystkie "Mini Testy".   "Test Generalny" trwa on 15 minut i zawiera 20 pytań z całego kursu. Aby go zaliczyć musisz poprawnie odpowiedzieć na min. 11 pytań.   Jeżeli zdasz "Test Generalny" wówczas automatycznie otrzymujesz świadectwo.   Uważam, że testy są formą nauki. Dlatego ten test możesz rozwiązywać dowolną ilość razy. Zawsze pod uwagę bierzemy wyłącznie najwyższą ocenę.

Co to jest Formularz Kontaktowy?

Formularz Kontaktowy wypełnia się na sam koniec kursu na Animatora Czasu Wolnego. W tym Formularzu Kontaktowym podajesz niezbędne dane do wystawienia certyfikatu.

W jaki sposób odbieram swoje świadectwo?

Bardzo prosto:
  1. zaliczasz wszystkie "Mini Testy"
  2. rozwiązujesz "Test Generalny".
  3. wypełniasz „Formularz Kontaktowy”
  4. i czekasz na swój certyfikat

Jak długo czekam na certyfikat kursu na Animatora Czasu Wolnego?

W ciągu 1-2 dni od daty zakończenia kursu wystawiamy certyfikaty. Świadectwa wysyłamy natychmiast do Ciebie listem poleconym. Certyfikat powinien trafić do Ciebie ok. 5-7 dni po zakończeniu kursu. Jeżeli zależy Ci na czasie to w ciągu 24 godzin (od Twojego zgłoszenia) wystawiamy i wysyłamy Ci certyfikat.

Czy można szybciej odebrać swój certyfikat?

Oryginały certyfikatów w wersji papierowej wystawiamy po zakończeniu całego kursu przez całą grupę. Dlatego też świadectwo trafi do Ciebie ok. 5-7 dni po zakończeniu całego kursu. Możemy jednak wystawić Ci "certyfikat elektroniczny", które mówi, że ukończyłeś taki kurs, zaliczyłeś cały materiał i teraz tylko czekasz na oryginał. Certyfikat elektroniczny wysyłamy Ci natychmiast mailem w pliku pdf. Czy takie rozwiązanie Ci odpowiada?

Jakie są szanse na pracę po kursie na Animatora Czasu Wolnego?

Powiem wprost- nie znajdziemy pracy za Ciebie. Możemy Ci w tym bardzo pomóc. Wpadliśmy na pomysł, że będziemy wysyłać Ci mailem informacje o pracy w turystyce. Rozmawialiśmy na ten temat z Łukaszem Odziewą -szefem największego serwisu turystycznego w Polsce http://www.tur-info.pl . Nie miał nic przeciwko temu. Powiem więcej - wyraził zgodę.

Jaka są minimalne wymagania komputera?

Z jakiej przeglądarki Internetowej najlepiej korzystać?

Ta strona działa dla przeglądarek: Internet Explorer w wersji 6.0 lub wyższej, Mozilla Firefox, Opera. Osobiście polecam przeglądarkę Mozilla Firefox. Więcej ...